Kwieciste spodnie w wersji jesiennej. Stylizacja dla kobiety w ciąży.

Znasz to uczucie, gdy otwierasz szafę i nie masz się w co ubrać? Takie sytuacje przybierają na sile, gdy jest się w ostatnich tygodniach ciąży. Ciągle tylko zakładam i odkładam rzeczy niezapinające się na brzuchu. Tyle ładnych koszul i bluzek musi odleżeć swoje, bym mogła do nich znów wrócić. Niektóre będą musiały nawet poczekać do następnego roku.

Na tym etapie ciąży zakładam przede wszystkim rzeczy wygodne, przewiewne i staram się ubierać na tzw. cebulkę. Wszelkiego rodzaju spacery i wyprawy zmuszają mnie do zakładania płaskiego obuwia. Ale nie martwię się, szpileczki i kozaki już czekają na swoją kolej, gdy tylko pozbędę się tego słodkiego ciężaru.

W dzisiejszej stylizacji założyłam kwieciste spodnie. Tak wiem, że wzory na spodniach powiększają tyłek, no ale cóż, to jedyne z 3 par spodni, które jeszcze wciągnę na moje cztery litery.

Zobaczcie same- widać na zdjęciach, że mi wygodnie prawda?

moda ciążowa, stylizacja ciążowa, blog parentingowystylizacja ciążowa, moda ciążowa, blog parentingowy, blog modowystylizacja ciążowa, moda ciążowa, blog modowy, stylizacjestylizacja ciążowa, moda ciążowa, blog modowy, stylizacjestylizacja ciążowa, moda ciążowa, blog modowy, stylizacjestylizacja ciążowa, moda ciążowa, blog modowy, stylizacjestylizacja ciążowa, moda ciążowa, blog modowy, stylizacjestylizacja ciążowa, moda ciążowa, blog modowy, stylizacjejazz shoes: #Deichmann trousers: noname bag: #Zara knitwear: #NewLook sunglasses: #RayBan

A Wy co ubierałyście będąc w ciąży? Podoba się Wam moja stylizacja?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s